O kancelarii

Kancelaria Adwokacka Adwokat Moniki Habdas zlokalizowana jest w centrum Bielska- Białej w pobliżu Zamku Sułkowskich. Kancelarię prowadzi Adwokat Monika Habdas, która jest członkiem Izby Adwokackiej w Bielsku-Białej.

Adwokat Monika Habdas jest absolwentką Uniwersytetu Jagiellońskiego Wydziału Prawa i Administracji na kierunku Prawo w Krakowie. Doświadczenie zawodowe zdobywała w renomowanej Kancelarii Adwokackiej Dorak & Wrona oraz w Wydziale Prawnym Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej.

Adwokat Monika Habdas w ramach prowadzonej działalności świadczy kompleksowe usługi prawne oraz udziela jednorazowych porad prawnych dla klientów indywidualnych oraz podmiotów prowadzących działalność gospodarczą. Specjalizuje się ona w sprawach z zakresu prawa karnego, wykroczeń, rodzinnego, cywilnego, gospodarczego i administracyjnego, ze szczególnym uwzględnieniem obrony w sprawach karnych i wykroczeniach drogowych, a także reprezentacji w sprawach rozwodowych, o podział majątku wspólnego oraz spadkowych.

Kancelarię Adwokacką cechuje szeroki zakres prowadzonych spraw oraz profesjonalne i indywidualane podejście do każdego klienta . Kancelaria Adwokacka oferuje możliwość udzielania porad prawnych i sporządzenia pism procesowych za pośrednictwem internetu bez konieczności bezpośredniego spotkania w Kancelarii.

Adwokat Monika Habdas reprezentuje klientów przebywających na stałe poza terenem kraju, w szczególności w sprawach rozwodowych i karnych, świadcząc pomoc w uzyskaniu niezbędnych dokumentów. Kancelaria współpracuje z profesjonalistami z dziedzin prawnych jak i pozaprawnych.

Kancelaria Adwokacka obejmuje zasięgiem swoich usług obszar Bielska-Białej i okolic, a w szczególności Żywca, Cieszyna, Pszczyny, Tychów, Oświęcimia, Jastrzębia Zdroju.